O nas

Zapraszamy do Zielarni "ZielarzPolski.pl" - nasza pasja to nie tylko tradycja, ale również nowoczesność. Jesteśmy dostępni zarówno online na stronie zielarzpolski.pl, jak i osobiście w Warszawie i Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w stolicy przy adresie Hoża 5/7 lub Rakowiecka 5. W Poznaniu znajdziesz nas przy ulicy 27 Grudnia 9. Chętnie porozmawiamy z Tobą o zdrowiu, ziołach, kosmetykach, czy po prostu o tym, co Cię interesuje.

Jeśli poszukujesz ziół, kosmetyków prosto z natury, zdrowych przekąsek, suplementów czy herbat, to jesteśmy miejscem stworzonym dla Ciebie! W naszym asortymencie znajdziesz tylko produkty sprawdzonych marek, takich jak Puromedica, Rokitnik i Przyjaciele czy Aliness, a także wiele innych. Nie sposób ich wszystkich wymienić, ale dbamy o to, aby większość naszych półek zajmowały produkty od polskich producentów. Nasza oferta jest naprawdę bogata, a na półkach znajdziesz wiele różnych produktów.

U nas zawsze panuje luźna atmosfera, ale nasi pracownicy są profesjonalistami. Cenimy sobie fachowe doradztwo i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, za co serdecznie dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie! Jesteście dla nas najlepsi. Dodatkowo, oferujemy atrakcyjne ceny, które nie obciążą Twojego portfela, oraz możliwość wygodnych zakupów online. Serdecznie zapraszamy!