LoGGic+ krople 7ml

Dostępność: Dostępny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LoGGic+ krople 7ml

OPAKOWANIE

Krople doustne

ZASTOSOWANIE

LoGGic+ jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych (zawiesiny).

Informacje ogólne

Dietetyczny Środek Spożywczy Specjalnego Przeznaczenia Medycznego
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103)
Witamina D
Witamina E

Informacje szczegółowe

LOGGIC+ jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych (zawiesiny).

Produkt zawiera wyselekcjonowane bakterie probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Liofilizat bakterii został opracowany w innowacyjnej i opatentowanej technologii MICROBAC, zwiększającej wytrzymałość bakterii na procesy technologiczne i środowisko zewnętrzne, dzięki czemu produktu nie trzeba przechowywać w lodówce, a efektywność kolonizacji w jelitach w porównaniu do  preparatów opracowanych w klasycznej technologii jest wyższa.

LOGGIC+ do postępowania dietetycznego w:

trakcie i po antybiotykoterapii,

biegunce infekcyjnej i skróceniu czasu jej trwania,

wspomaganiu odporności,

zespole jelita nadwrażliwego (IBS),

przebiegu alergii i nietolerancji pokarmowych,

uzupełnianiu mikroflory jelitowej.

Składniki

Trójglicerydy krótko i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy - MCT), liofilizowane żywe kultury bakterii kwasu mlekowego MICROBAC zawierające Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 5% (wytworzone z udziałem pochodnych mleka), cholekalcyferol (witamina D), DL-alfa-tokoferol (witamina E).

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

100 G PRODUKTU

2 KROPLE (0,12 ML)

Witamina D

2700 µg  (40000 IU)

2 µg (80 IU)

Witamina E

608 mg  (11000 IU)

0,45 mg (8,2 IU)

LACTOBACILLUS RHAMNOSUS GG

1,5 X 1012 JTK.

1X10JTK.

jtk. - jednostek tworzących kolonie

 

 

IU - jednostek międzynarodowych

 

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia

10-20 kropli zawiesiny.

Sposób przygotowania

Produkt gotowy do spożycia. Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. 

Przed pierwszym użyciem należy odkręcić zakrętkę i zastąpić ją kroplomierzem dołączonym  do opakowania. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ̊C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, zużyć w ciągu 30 dni. Po zakończeniu stosowania produktu należy pozbyć się pozostałości.

WAŻNE INFORMACJE

Produkt zalecany do stosowania od pierwszych dni życia u noworodków, niemowląt i małych dzieci. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Równoległe stosowanie u niemowląt lub przez matki karmiące piersią, innych preparatów z witaminą D wymaga konsultacji medycznej.

Producent

Wyprodukowano w UE

 

Dystrybutor

Pharmabest Sp. z o.o.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl